Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

Lietuvos ENERGETIKŲ DIENOS šventė

Data: 2018-04-20
Organizatorius: LŠTA
Renginio vieta: Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Vilnius, Lietuva

2018 m. balandžio 20 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose buvo švenčiama ir profesinė šventė – Lietuvos Energetikų diena, kuri LR Ūkio ministro Petro Čėsnos 2003 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. 4-32 nustatyta ir švenčiama kasmet balandžio 17 dieną.

Prieš šventę Lietuvos šilumos tiekimo įmonių atstovams buvo organizuota ekskursija į Signatarų namus, kuriuose eksponuojamas atrastasis Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto egzempliorius lietuvių kalba su signatarų parašais.

Į Valdovų rūmus pasveikinti šilumininkų su profesine švente atvyko LR Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Rimantas Sinkevičius, LR Seimo Energetikos komisijos pirmininkas Virgilijus Poderys, LR Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas bei viceministras Vidmantas Macevičius, kiti Seimo nariai, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nariai Darius Biekša, Donatas Jasas ir Jonas Makauskas, valstybės įstaigų atstovai, eilės miestų merai, giminingų asociacijų vadovai, vartotojų, mokslo ir rangovinių organizacijų atstovai, energetikos veteranai bei kiti svečiai.

Visas renginio akimirkas rasite ČIA

Šventinio renginio metu buvo pagerbti ir apdovanoti iškiliausi šilumos tiekimo įmonių darbuotojai ir nusipelnę energetikai, išsiskiriantys savo iniciatyva, kūrybiškumu, sugebėjimu efektyviai dirbti, sąžiningumu ir pasišventimu savo profesijai.

Apdovanojimai buvo įteikti: 

LIETUVOS ENERGETIKŲ GARBĖS ŽENKLAS
1. Virgilijus Poderys - Lietuvos Respublikos Seimo Energetikos komisijos pirmininkas
2. Egidijus Babilas - Lietuvos energetikos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas
3. Gintautas Miliauskas - Kauno technologijos universitetas
4. Marius Prelgauskis - AB „Klaipėdos energija" Elektrotechnikos tarnybos viršininkas
5. Ričardas Muraška - UAB „Lazdijų šiluma" Direktoriaus pavaduotojas
6. Raimondas Grikšelis - AB „Panevėžio energija" Panevėžio elektrinės viršininkas
7. Laimutė Antanavičienė - UAB „Plungės šilumos tinklai" vyr. ekonomistė
8. Vladimiras Kucikovas - AB „Šiaulių energija" Personalo skyriaus viršininkas
9. Laimantas Meidus - UAB „Utenos šilumos tinklai" technikos strategijos skyriaus viršininkas
10. Jonas Endrikis - UAB „Varėnos šiluma" Technikos direktorius
11. Giedrius Rudokas - AB Vilniaus šilumos tinklai Eksploatacijos skyriaus vadovas
12. Sergej Burdel - VšĮ Technikos priežiūros tarnyba Vilniaus apygardos vadovo pavaduotojas 

LR SEIMO PIRMININKO PADĖKOS RAŠTAS
1. Petras Diksa - AB "Panvėžio energija" Generalinis direktorius

LR MINISTRO PIRMININKO PADĖKOS RAŠTAS
1. Pranas Kentra - AB Vilniaus šilumos tinklai Chemijos ūkio skyriaus vadovas

LR ENERGETIKOS MINISTRO PADĖKOS RAŠTAI
1. Vytautas Stasiūnas - buvęs ilgametis Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas
2. Dmitrij Nabolotnyj - UAB „Fortum Švenčionių energija" katilinės viršininkas
3. Laimutė Jasiūnienė - UAB „Fortum Joniškio energija" Realizacijos ir prenevcijos skyriaus vadybininkė
4. Eduardas Bitėnas - AB Klaipėdos energija Klaipėdos jungtinės rajoninės katilinės pagalbinių įrenginių inžinierius
5. Regina Mickevičienė - UAB „Plungės šilumos tinklai" vyr. buhalterė
6. Arūnas Pranevičius - UAB „Radviliškio šiluma" šilumos energetikos inžinierius
7. Audrius Arcišauskas -UAB „Tauragės šilumos tinklai" technikos direktorius
8. Tadas Kaliatka - Lietuvos energetikos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas.
9. Arūnas Lukoševičius - UAB "Enerstena" Energetinių įrenginių priežiūros tarnybos direktorius

PASAULIO ENERGETIKOS TARYBOS LIETUVOS KOMITETO PADĖKOS RAŠTŲ
1. Artūras Visockas - Šiaulių miesto meras
2. Remigijus Šinkūnas - AB „Šiaulių energija" Gamybos ir technikos skyriaus viršininkas
3. Justas Gurejevas - AB „Šiaulių energija" vyriausiasis buhalteris
4. Rimantas Vasiliauskas - AB „Šiaulių energija" Įrengimų remonto tarnybos viršininkas
5. Egidijus Škiudas - UAB „Fortum Joniškio energija" energetikas
6. Nikolaj Strelcov - AB „Jonavos šilumos tinklai" katilinės operatorius
7. Romas Šerpetauskas - AB „Klaipėdos energija" Gargždų šilumos tinklų rajono automatikas
8. Vytautas Ruginis - AB „Klaipėdos energija" šilumos tinklų operatorius
9. Ramūnas Steponavičius -UAB „Mažeikių šilumos tinklai" komercijos direktorius
10. Romas Luotė -UAB „Plungės šilumos tinklai"technikos direktorius
11. Vidas Vilenčikas - AB „Panevėžio energija" Rokiškio ŠTR meistras
12. Darius Rapševičius - AB „Panevėžio energija" vyresnysis inžinierius
13. Egidijus Balčėtis - AB „Panevėžio energija" Panevėžio RK1 viršininkas
14. Vytautas Simanaitis - AB „Prienų šilumos tinklai" suvirintojas
15. Rolandas Bartkevičius - AB „Prienų šilumos tinklai" šaltkalvis remontininkas
16. Irena Mykolaitienė - AB „Prienų šilumos tinklai" buhalterė
17. Skaidra Dišlė - UAB „Radviliškio šiluma" Realizacijos-abonentinio skyriaus viršininkė
18. Edmundas Pocevičius - UAB „Radviliškio šiluma" operatorius dispečeris
19. Petras Motekaitis - UAB „Radviliškio šiluma" inžinierius
20. Steponas Vaičiulis - UAB „Radviliškio šiluma" traktorininkas-šaltkalvis
21. Robertas Koncevičius -UAB „Šilalės šilumos tinklai" suvirintojas šaltkalvis,
22. Donatas Ercius - UAB „Šilutės šilumos tinklai" elektrotechnikos tarnybos inžinierius
23. Viktoras Meškys- UAB „Šilutės šilumos tinklai" Rajoninės katilinės meistras
24. Romas Sakolnikas - UAB „Šilutės šilumos tinklai" šaltkalvis - kontrolierius
25. Birutė Lisauskienė - AB Širvintų šiluma" buhalterė
26. Aušra Vitkūnienė - UAB „Utenos šilumos tinklai" ekonomistė
27. Algirdas Petrušis - UAB „Varėnos šiluma" šilumos tinklų ir punktų eksploatavimo technikas
28. Narba Udras - AB „Vilniaus šilumos tinklai" Tinklo valdymo skyriaus vadovas
29. Gintautas Savičius - AB „Vilniaus šilumos tinklai" Techninio planavimo skyriaus vadovas
30. Andrej Beskov - AB „Vilniaus šilumos tinklai" Tinklo valdymo skyriaus Vyresnysis dispečeris
31. Vaidotas Šimkūnas - KAEFER UAB Centro Regiono vadovas
32. Vilmantas Červinskas - Valstybinės atominės energetikos saugos inspekcijos Informacinių technologijų skyriaus vedėjas
33. Egidijus Puida - Kauno technologijos universiteto šilumos ir atomo energetikos katedros vedėjas
34. Kęstutis Buinevičius - Kauno technologijos universiteto Šilumos ir atomo energetikos katedros docentas
35. Nerijus Rinkevičius - UAB „Enerstena" vyriausiasis technologas
36. Nerijus Rudelevičius - UAB „Enerstena" Inžnerinių sprendimų centro vadovas
37. Ralfas Lukoševičius - UAB „Enerstena" Inovacijų direktorius

LIETUVOS ŠILUMOS TIEKĖJŲ ASOCIACIJOS TARYBOS PADĖKOS RAŠTAI
1. Povilas Prapiestis - UAB „Anykščių šiluma" sandėlininkas mechanikas
2. Deividas Neniškis - UAB „Anykščių šiluma" vyresnysis inžinierius šilumininkas
3. Rimvydas Januškevičius - UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis" elektrikas Automatikos specialistas
4. Janė Uscilienė - UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis" šilumininkė santechnikė
5. Feliksas Tadarovskis - UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis" meistras
6. Romualdas Lingė - UAB „Fortum Švenčionių energija" šaltkalvis remontininkas
7. Pavel Matvejev - UAB „Fortum Švenčionių energija" šaltkalvis remontininkas
8. Edvardas Olišauskas - UAB „Fortum Švenčionių energija" katilinės operatorius
9. Audrius Kujelis - UAB „Fortum Švenčionių energija" katilinės operatorius
10. Vaidotas Kriščiūnas - UAB „Fortum Joniškio energija" katilinės įrengimų remonto šaltkalvis -operatorius
11. Kęstutis Samukėnas - UAB „Ignalinos šilumos tinklai" šaltkalvis - remontininkas,
12. Stasė Baronienė - UAB „Ignalinos šilumos tinklai" sekretorė
13. Mindaugas Valkauskas - AB „Jonavos šilumos tinklai" elektrošaltkalvis,
14. Grigorijus Klimovas - AB „Jonavos šilumos tinklai" ekskavatorininkas
15. Vytautas Janulevičius - UAB „Kaišiadorių šiluma" Kaišiadorių katilinės šaltkalvis,
16. Stanislovas Aliukonis - UAB „Kaišiadorių šiluma" vyr. operatorius
17. Skaidra Tunaitienė - AB „Klaipėdos energija" viešųjų pirkimų grupės vyresnioji vadybininkė
18. Jūratė Tvorogova - AB „Klaipėdos energija" Automatikos tarnybos elektrošaltkalvė
19. Donatas Jurevičius - AB „Klaipėdos energija" Bendrovės dispečeris
20. Algirdas Jurevičius - AB „Klaipėdos energija" Gamybos ir aplinkosaugos skyriaus vyresn. inžinierius
21. Paulius Ščupokas - UAB „Plungės šilumos tinklai" katilinių viršininkas
22. Algimantas Jotka - UAB „Mažeikių šilumos tinklai" šilumos tinklų remonto tarnybos vadovo pavaduotojas
23. Valdas Skališius - UAB „Mažeikių šilumos tinklai" Mažeikių katilinės pamainos dispečeris
24. Viktoras Bugnevičius - UAB „Mažeikių šilumos tinklai" apskaitos ir realizacijos tarnybos vadovas
25. Stasys Sudintas - UAB „Mažeikių šilumos tinklai" materialinio - techninio aprūpinimo tarnybos vairuotojas
26. Lina Grainienė - UAB „Molėtų šiluma" vyriausioji buhalterė
27. Genė Sauliūnienė - UAB „Molėtų šiluma" šilumos apskaitos ir realizacijos technikė
28. Vidmantas Povilas Žalkauskas - AB „Panevėžio energija" Klientų aptarnavimo tarnybos viršininkas
29. Aidas Kaziliūnas - AB „Panevėžio energija" Zarasų šilumos tinklų rajono viršininkas
30. Mindaugas Žemaičiūnas - UAB „Pakruojo šiluma" šaltkalvis - suvirintojas
31. Vladas Kirna - UAB „Pakruojo šiluma" šaltkalvis
32. Tomas Valentukevičius - UAB „Varėnos šiluma" vyr. katilinės prižiūrėtojas
33. Gytis Časas - UAB "Utenos šilumos tinklai" pamainos meistras dispečeris
34. Gintautas Vadišius - UAB "Utenos šilumos tinklai" suvirintojas
35. Linas Pamerneckis - UAB „Radviliškio šiluma"operatorius-dispečeris
36. Arūnas Mickaitis - UAB „Radviliškio šiluma"Katiliniės operatorius-šaltkalvis
37. Regina Motekaitienė - UAB „Radviliškio šiluma"pirtininkė
38. Virginijus Janušas - UAB „Raseinių šilumos tinklai" vairuotojas
39. Artūras Paulauskas - UAB „Raseinių šilumos tinklai" kontrolierius - apeivis
40. Birutė Janeliūnienė - AB „Šiaulių energija" Realizavimo skyriaus vyresnioji vadybininkė;
41. Violeta Vileikienė - AB „Šiaulių energija" Chemijos laboratorijos vyresnioji laborantė
42. Rolandas Mockus - AB „Šiaulių energija" Kuršėnų šilumos tarnybos viršininko pavaduotojas
43. Stasys Budreckas - UAB „Šilalės šilumos tinklai" katilų operatorius-šaltkalvis
44. Alvydas Savickis - UAB „Šilalės šilumos tinklai" katilų operatorius-šaltkalvis
45. Justas Vaičiulis - UAB „Šilalės šilumos tinklai" katilų operatorius
46. Rimvydas Ramanauskas - UAB „Šilutės šilumos tinklai" katilų operatorius
47. Robertas Rauba - UAB „Šilutės šilumos tinklai" katilų operatorius
48. Marytė Baltutienė - UAB „Šilutės šilumos tinklai" valytoja
49. Ingrida Karbauskienė - UAB „Tauragės šilumos tinklai" Daugiabučių namų administravimo tarnybos apskaitininkė.
50. Leta Zimkuvienė - UAB „Tauragės šilumos tinklai" Finansų ir administravimo tarnybos Apskaitos grupės ekonomistė
51. Vytautas Jonikas - UAB „Tauragės šilumos tinklai" Katilų eksploatavimo grupės šaltkalvis - skardininkas
52. Vytautas Naureckas - UAB „Tauragės šilumos tinklai" Katilų eksploatavimo grupės suvirintojas- šaltkalvis
53. Bronius Sedlauskas - UAB „Tauragės šilumos tinklai" Mobilios aptarnavimo grupės katilų mašinistas
54. Vaclovas Turskis - UAB „Tauragės šilumos tinklai" Tinklų eksploatavimo grupės kontrolierius
55. Zenius Rinkevičius - AB „Vilniaus šilumos tinklai" Projektų valdymo skyriaus inžinierius
56. Nadežda Koldubą - AB „Vilniaus šilumos tinklai" Apskaitos skyriaus vyresnioji buhalterė
57. Laima Matikonytė - AB „Vilniaus šilumos tinklai" IT ir telekomunikacijų skyriaus administratorė
58. Halina Geraščenko - AB „Vilniaus šilumos tinklai" Klientų aptarnavimo centro vadybininkė
59. Gražina Bronislava Gaižauskienė - AB „Vilniaus šilumos tinklai" Dokumentų valdymo skyriaus administratorė
60. Nerijus Bareckas - UAB „Širvintų šiluma" elektros įrengimų, kontrolės matavimo prietaisų ir automatikos šaltkalvis
61. Janas Gackas - UAB „Širvintų šiluma" suvirintojas - šaltkalvis
62. Algirdas Lekamavičius - KAEFER UAB Centro Regiono Darbų vadovas
63. Kęstutis Tamulionis - KAEFER UAB Centro regiono termoizoliuotojas

 

Grįžti į renginių sąrašą